Skriv ut Individuelle etapperesultater 15-stafetten 2019

Navn Klubb Tidspunkt Etappetid Diff. Km-tid
1 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 1 11:21:18 0:21:18 0:00:00 0:07:06
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 1 11:22:04 0:22:04 0:00:46 0:07:21
3 Christian Fredrik Borg IL Koll 1 11:22:05 0:22:05 0:00:47 0:07:21
4 Siri Ulvestad Nydalens SK 1 11:22:06 0:22:06 0:00:48 0:07:22
5 Lizzie Ingham Halden SK 1 11:22:08 0:22:08 0:00:50 0:07:22
6 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 1 11:22:11 0:22:11 0:00:53 0:07:23
7 Eveliina Hirvonen Halden SK 1 11:22:17 0:22:17 0:00:59 0:07:25
8 Rune Scheele Nydalens SK 1 11:22:20 0:22:20 0:01:02 0:07:26
9 Henrik Julian Fontes Aarbu Halden SK / Varteig OL 2 11:22:22 0:22:22 0:01:04 0:07:27
10 Martin Christoffer Borg IL Koll 2 11:22:24 0:22:24 0:01:06 0:07:28
11 Marion Aebi Tyrving IL 1 11:22:27 0:22:27 0:01:09 0:07:29
12 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 1 11:22:32 0:22:32 0:01:14 0:07:30
13 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 1 11:23:31 0:23:31 0:02:13 0:07:50
14 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1 11:23:48 0:23:48 0:02:30 0:07:56
15 Stein Blomseth Lillomarka OL 1 11:23:54 0:23:54 0:02:36 0:07:58
16 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1 11:23:56 0:23:56 0:02:38 0:07:58
17 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1 11:24:51 0:24:51 0:03:33 0:08:17
18 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 1 11:25:03 0:25:03 0:03:45 0:08:21
19 Herman Lien Backstrøm Halden SK / Varteig OL 2 11:25:16 0:25:16 0:03:58 0:08:25
20 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 1 11:25:18 0:25:18 0:04:00 0:08:26
21 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 1 11:25:31 0:25:31 0:04:13 0:08:30
22 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 2 11:25:31 0:25:31 0:04:13 0:08:30
23 Bjørn Henning Grandal Tyrving IL 1 11:25:38 0:25:38 0:04:20 0:08:32
24 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 1 11:25:49 0:25:49 0:04:31 0:08:36
25 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 1 11:25:58 0:25:58 0:04:40 0:08:39
26 Solveig Blandkjenn Tyrving IL 1 11:26:50 0:26:50 0:05:32 0:08:56
27 Anja Sidseldatter Husebye IL Koll 1 11:26:55 0:26:55 0:05:37 0:08:58
28 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 1 11:27:06 0:27:06 0:05:48 0:09:02
29 Siri Kollerud Lillomarka OL 1 11:27:20 0:27:20 0:06:02 0:09:06
30 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 1 11:27:33 0:27:33 0:06:15 0:09:11
31 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 3 11:27:46 0:27:46 0:06:28 0:09:15
32 Stein H. Hagen Fossum IF 1 11:27:59 0:27:59 0:06:41 0:09:19
33 Mikkel Berglund Ringerike OL 1 11:28:15 0:28:15 0:06:57 0:09:25
34 Elias Stubberud Nydalens SK 3 11:28:46 0:28:46 0:07:28 0:09:35
35 Heidi Stokseth Halden SK / Varteig OL 2 11:28:50 0:28:50 0:07:32 0:09:36
36 Erik Næss Østmarka OK 2 11:28:52 0:28:52 0:07:34 0:09:37
37 Hallvard Berg Tyrving IL 2 11:28:56 0:28:56 0:07:38 0:09:38
38 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 3 11:29:12 0:29:12 0:07:54 0:09:44
39 Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF 1 11:30:08 0:30:08 0:08:50 0:10:02
40 Emilie Westin Nydalens SK 2 11:30:26 0:30:26 0:09:08 0:10:08
41 Aina Viena Ringerike OL 1 11:30:27 0:30:27 0:09:09 0:10:09
42 Ann-Kristin Stokke Ås-NMBU Orientering 1 11:30:28 0:30:28 0:09:10 0:10:09
43 Mathias Linløkken Østmarka OK 1 11:30:37 0:30:37 0:09:19 0:10:12
44 Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK / Trøsken IL 1 11:31:08 0:31:08 0:09:50 0:10:22
45 Erik Sauar IL Koll 2 11:31:08 0:31:08 0:09:50 0:10:22
46 Rune Teigland Østmarka OK 1 11:31:22 0:31:22 0:10:04 0:10:27
47 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 1 11:31:23 0:31:23 0:10:05 0:10:27
48 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1 11:31:28 0:31:28 0:10:10 0:10:29
49 Marianne Njåstein Tyrving IL 2 11:31:29 0:31:29 0:10:11 0:10:29
50 Marianne Dæhli Nydalens SK 2 11:31:31 0:31:31 0:10:13 0:10:30
51 Sebastian Unnerud Fredrikstad SK / OK Moss 2 11:31:57 0:31:57 0:10:39 0:10:39
52 Jon Erik Kvarme Sturla, IF 1 11:32:15 0:32:15 0:10:57 0:10:45
53 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 2 11:32:40 0:32:40 0:11:22 0:10:53
54 Ida Marie Flågen Heming Orientering 1 11:33:11 0:33:11 0:11:53 0:11:03
55 Kristine Grønlund Ringerike OL 1 11:33:38 0:33:38 0:12:20 0:11:12
56 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 1 11:34:21 0:34:21 0:13:03 0:11:27
57 Mathias Pedersen Holmskau Indre Østfold OK / Trøsken IL 1 11:34:30 0:34:30 0:13:12 0:11:30
58 Harald Mansaas Fet OL 1 11:34:36 0:34:36 0:13:18 0:11:32
59 Lene Kinneberg Raumar Orientering 1 11:34:48 0:34:48 0:13:30 0:11:36
60 Selma Kristiansen OK Moss 1 11:34:55 0:34:55 0:13:37 0:11:38
61 Martin Kaiser Sturla, IF 1 11:35:32 0:35:32 0:14:14 0:11:50
62 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 1 11:35:45 0:35:45 0:14:27 0:11:55
63 Tove Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 1 11:36:00 0:36:00 0:14:42 0:12:00
64 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 2 11:36:13 0:36:13 0:14:55 0:12:04
65 Julie Sophie Wold OK Moss 1 11:36:16 0:36:16 0:14:58 0:12:05
66 Kjetil Sverdrup-Thygeson Østmarka OK 2 11:36:19 0:36:19 0:15:01 0:12:06
67 Håvard Eik Raumar Orientering 1 11:36:59 0:36:59 0:15:41 0:12:19
68 Øyvind Helmersen Fet OL 1 11:37:47 0:37:47 0:16:29 0:12:35
69 Erlend Otterlei Østmarka OK 1 11:38:52 0:38:52 0:17:34 0:12:57
70 Børge Nilsen Berg Fossum IF 1 11:39:04 0:39:04 0:17:46 0:13:01
71 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1 11:39:41 0:39:41 0:18:23 0:13:13
72 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 1 11:39:48 0:39:48 0:18:30 0:13:16
73 Brita Opheim Sauar IL Koll 1 11:40:00 0:40:00 0:18:42 0:13:20
74 Tuva Bjerketvedt Fredrikstad SK / OK Moss 2 11:40:03 0:40:03 0:18:45 0:13:21
75 Hanne Wold Fredrikstad SK / OK Moss 2 11:40:18 0:40:18 0:19:00 0:13:26
76 Sofie Oraug-Rygh IL Koll 2 11:41:10 0:41:10 0:19:52 0:13:43
77 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 2 11:42:00 0:42:00 0:20:42 0:14:00
78 Ella Berstad Heming Orientering 1 11:42:29 0:42:29 0:21:11 0:14:09
79 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 1 11:43:05 0:43:05 0:21:47 0:14:21
80 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK / Trøsken IL 1 11:43:09 0:43:09 0:21:51 0:14:23
81 Lene Colquhoun Kongsberg OL / Lillomarka OL 3 11:43:37 0:43:37 0:22:19 0:14:32
82 Merete Rørvik Lillomarka OL 2 11:43:39 0:43:39 0:22:21 0:14:33
83 Kevin Rommetvedt Raumar Orientering 1 11:44:20 0:44:20 0:23:02 0:14:46
84 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 2 11:45:26 0:45:26 0:24:08 0:15:08
85 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 1 11:45:39 0:45:39 0:24:21 0:15:13
86 Claes-H. Unger Kongsberg OL / Lillomarka OL 3 11:46:34 0:46:34 0:25:16 0:15:31
87 Anne Ruste Kongsberg OL / Lillomarka OL 3 11:56:17 0:56:17 0:34:59 0:18:45
Disk Kristian Juell Larsen Tyrving IL 2 11:23:50 0:23:50 NA NA
Disk Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 2 11:37:49 0:37:49 NA NA