Skriv ut Individuelle etapperesultater 15-stafetten 2019

Navn Klubb Tidspunkt Etappetid Diff. Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 1 12:21:16 0:16:12 0:00:00 0:06:28
2 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 1 12:15:19 0:17:03 0:00:51 0:06:49
3 Katja Mjøsund Nydalens SK 1 12:16:20 0:18:12 0:02:00 0:07:16
4 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 1 12:21:03 0:18:24 0:02:12 0:07:21
5 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 1 12:23:15 0:18:26 0:02:14 0:07:22
6 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 2 12:39:07 0:18:39 0:02:27 0:07:27
7 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1 12:37:01 0:18:40 0:02:28 0:07:28
8 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 1 12:38:50 0:18:44 0:02:32 0:07:29
9 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 1 12:48:13 0:18:54 0:02:42 0:07:33
10 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 1 12:37:13 0:19:19 0:03:07 0:07:43
11 Monica Berglund Ringerike OL 1 12:43:56 0:19:35 0:03:23 0:07:50
12 Anja Wingstedt Halden SK / Varteig OL 2 12:33:21 0:19:37 0:03:25 0:07:50
13 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 1 12:17:47 0:19:51 0:03:39 0:07:56
14 Eileen Bjanes Tyrving IL 1 12:22:58 0:19:55 0:03:43 0:07:58
15 Ingunn Høst Fossgard Lillomarka OL 1 12:29:01 0:19:56 0:03:44 0:07:58
16 Marie Scheele Nydalens SK 2 12:38:57 0:20:04 0:03:52 0:08:01
17 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 3 12:39:08 0:20:04 0:03:52 0:08:01
18 Vida Helland-Hansen Tyrving IL 1 12:22:52 0:20:07 0:03:55 0:08:02
19 Hege Feiring Tyrving IL 1 12:24:41 0:20:10 0:03:58 0:08:04
20 Rasmus Berglund Ringerike OL 1 12:43:51 0:20:12 0:04:00 0:08:04
21 Sigrid Schmitt Gran Halden SK / Varteig OL 2 12:30:30 0:20:15 0:04:03 0:08:06
22 Jonas Hicken IL Koll 1 12:39:27 0:20:39 0:04:27 0:08:15
23 Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL 2 12:41:04 0:20:49 0:04:37 0:08:19
24 Eirik Nordbrøden Halden SK / Varteig OL 2 12:33:36 0:21:06 0:04:54 0:08:26
25 Toril Hallan Lillomarka OL 1 12:30:50 0:21:27 0:05:15 0:08:34
26 Bodil Nordenström Fossum IF 1 12:51:12 0:21:51 0:05:39 0:08:44
27 Marie Kvarme Sturla, IF 1 13:11:52 0:22:14 0:06:02 0:08:53
28 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 1 12:33:38 0:22:17 0:06:05 0:08:54
29 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 1 12:41:43 0:22:34 0:06:22 0:09:01
30 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 1 12:40:52 0:22:38 0:06:26 0:09:03
31 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 1 12:59:19 0:22:39 0:06:27 0:09:03
32 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 2 13:03:58 0:22:57 0:06:45 0:09:10
33 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 2 13:06:07 0:23:10 0:06:58 0:09:16
34 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 2 13:00:24 0:23:36 0:07:24 0:09:26
35 Trine Oldernes Lillomarka OL 1 12:32:56 0:23:44 0:07:32 0:09:29
36 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 1 12:24:26 0:23:52 0:07:40 0:09:32
37 Henrik Kaiser Sturla, IF 1 12:53:14 0:24:02 0:07:50 0:09:36
38 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 2 13:01:43 0:24:49 0:08:37 0:09:55
39 Mari Aarseth Nydalens SK 3 12:46:14 0:25:01 0:08:49 0:10:00
40 Liam Wingstedt Halden SK 1 12:23:15 0:25:15 0:09:03 0:10:06
41 Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering 2 12:56:46 0:25:21 0:09:09 0:10:08
42 Pauline Myklebust IL Koll 1 12:36:32 0:25:36 0:09:24 0:10:14
43 Mons Sætre Lorentsen Fet OL 1 12:50:31 0:26:01 0:09:49 0:10:24
44 Selmer Løken Fredrikstad SK / OK Moss 2 13:14:59 0:26:05 0:09:53 0:10:26
45 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 3 12:44:49 0:26:07 0:09:55 0:10:26
46 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 1 12:55:41 0:26:10 0:09:58 0:10:28
47 Mari Kalleson Oppsal Orientering 1 12:41:59 0:26:15 0:10:03 0:10:30
48 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 1 12:46:30 0:26:36 0:10:24 0:10:38
49 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 2 13:09:40 0:26:51 0:10:39 0:10:44
50 Ingrid Pedersen Holmskau Indre Østfold OK / Trøsken IL 1 12:56:36 0:26:52 0:10:40 0:10:44
51 Julie Berntzen Fet OL 1 12:51:00 0:26:58 0:10:46 0:10:47
52 Paula Berstad Heming Orientering 1 12:51:20 0:27:03 0:10:51 0:10:49
53 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 1 12:46:21 0:27:15 0:11:03 0:10:54
54 Håkon Bogason Kongsberg OL / Lillomarka OL 3 13:42:24 0:27:28 0:11:16 0:10:59
55 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK / Trøsken IL 1 12:57:09 0:27:31 0:11:19 0:11:00
56 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 1 12:46:18 0:27:33 0:11:21 0:11:01
57 Kristine Roskifte OK Moss 1 12:46:08 0:27:53 0:11:41 0:11:09
58 Linus Mjøsund Nydalens SK 2 12:46:45 0:27:53 0:11:41 0:11:09
59 Nov Bar-Nathan Kongsberg OL / Lillomarka OL 3 13:45:10 0:27:56 0:11:44 0:11:10
60 Henrik Nyberg Asker Skiklubb 1 12:46:37 0:28:03 0:11:51 0:11:13
61 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 1 12:37:54 0:28:49 0:12:37 0:11:31
62 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 1 12:30:31 0:28:51 0:12:39 0:11:32
63 Emma Aune Jakobsen OK Moss 1 12:42:47 0:29:43 0:13:31 0:11:53
64 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1 12:56:41 0:30:11 0:13:59 0:12:04
65 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 1 12:54:56 0:30:16 0:14:04 0:12:06
66 Nora Sørberg Raumar Orientering 1 13:07:28 0:30:46 0:14:34 0:12:18
67 Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn 1 13:11:54 0:31:06 0:14:54 0:12:26
68 June Herredsvela Østmarka OK 2 13:08:16 0:31:29 0:15:17 0:12:35
69 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 1 12:42:19 0:31:57 0:15:45 0:12:46
70 Laila Eriksen Blom Fet OL 1 12:51:28 0:32:01 0:15:49 0:12:48
71 Kristine Solbakken Tyrving IL 2 12:42:29 0:32:06 0:15:54 0:12:50
72 Marianne Reusch Heming Orientering 1 12:56:19 0:32:24 0:16:12 0:12:57
73 Anne Sørum Indre Østfold OK / Trøsken IL 1 13:01:26 0:32:34 0:16:22 0:13:01
74 Ellen Ladim OK Moss 1 12:51:04 0:32:41 0:16:29 0:13:04
75 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 1 12:58:12 0:33:37 0:17:25 0:13:26
76 Erle Pedersen Wetterhus Fredrikstad SK / OK Moss 2 13:10:21 0:33:39 0:17:27 0:13:27
77 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 1 13:04:36 0:34:18 0:18:06 0:13:43
78 Andreas Sandernes Østmarka OK 2 13:23:54 0:36:13 0:20:01 0:14:29
79 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL / Lillomarka OL 3 13:24:27 0:36:25 0:20:13 0:14:34
80 Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 1 13:20:19 0:38:16 0:22:04 0:15:18
81 Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 1 13:20:21 0:38:16 0:22:04 0:15:18
82 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 1 13:22:05 0:39:16 0:23:04 0:15:42
83 Merete Undeland Sturla, IF 1 13:11:10 0:41:59 0:25:47 0:16:47
84 Brede Høibak Gundersen Ringerike OL 1 13:03:55 0:45:05 0:28:53 0:18:02
85 Kidus Abiy Girma IL Koll 2 14:44:18 0:58:15 0:42:03 0:23:18
86 Erle Elise Wold Fredrikstad SK / OK Moss 2 13:29:05 1:11:12 0:55:00 0:28:28
Disk Marius Juell Larsen Tyrving IL 2 12:44:53 0:32:26 NA NA
Disk Inger Helen Eidsaa IL Koll 2 14:14:30 1:34:36 NA NA
Disk Juni Helen Eidsaa IL Koll 2 14:19:24 1:52:19 NA NA