Skriv ut Individuelle etapperesultater 15-stafetten 2019

Navn Klubb Tidspunkt Etappetid Diff. Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 1 12:46:11 0:24:55 0:00:00 0:06:13
2 Asgeir Mjøsund Nydalens SK 1 12:41:50 0:25:30 0:00:35 0:06:22
3 Emil Wingstedt Halden SK 1 12:48:56 0:25:41 0:00:46 0:06:25
4 Kine Hallan Steiwer Halden SK 1 12:49:10 0:25:55 0:01:00 0:06:28
5 Silje Ekroll Jahren Nydalens SK 1 12:45:23 0:27:36 0:02:41 0:06:54
6 Olav Eide Bækkelagets SK 1 12:59:41 0:29:10 0:04:15 0:07:17
7 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1 12:45:20 0:30:01 0:05:06 0:07:30
8 Sondre Ladim OK Moss 1 13:13:02 0:30:15 0:05:20 0:07:33
9 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 1 13:11:24 0:30:32 0:05:37 0:07:38
10 Gaute Bergan Nydalens SK 2 13:17:18 0:30:33 0:05:38 0:07:38
11 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK / Varteig OL 2 13:03:55 0:30:34 0:05:39 0:07:38
12 Axel Aalde Nydalens SK 2 13:09:41 0:30:34 0:05:39 0:07:38
13 Steinar Eastwood Lillomarka OL 1 13:03:39 0:30:43 0:05:48 0:07:40
14 Per Slungaard Tyrving IL 1 12:55:01 0:32:03 0:07:08 0:08:00
15 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1 12:56:39 0:32:13 0:07:18 0:08:03
16 Christian Grotnes Tyrving IL 1 12:56:58 0:32:17 0:07:22 0:08:04
17 Arne Dybdahl Lillomarka OL 1 13:01:31 0:32:30 0:07:35 0:08:07
18 Sören Jonsson Nydalens SK 3 13:18:46 0:32:32 0:07:37 0:08:08
19 Øystein Holo Fossum IF 1 13:24:25 0:33:13 0:08:18 0:08:18
20 Øyvind Stokseth Halden SK / Varteig OL 2 13:06:52 0:33:16 0:08:21 0:08:19
21 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 1 13:04:17 0:33:27 0:08:32 0:08:21
22 Dag Brenås Halden SK / Varteig OL 2 13:04:44 0:34:14 0:09:19 0:08:33
23 Hallvard Koren OK Moss 1 13:25:39 0:34:35 0:09:40 0:08:38
24 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 1 13:11:56 0:34:55 0:10:00 0:08:43
25 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 3 13:19:52 0:35:03 0:10:08 0:08:45
26 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 2 13:14:39 0:35:42 0:10:47 0:08:55
27 Kjell Markset IL Koll 1 13:15:11 0:35:44 0:10:49 0:08:56
28 Line Hagman Bækkelagets SK 1 12:56:50 0:35:47 0:10:52 0:08:56
29 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 1 13:34:09 0:35:57 0:11:02 0:08:59
30 Torgeir Snilsberg OK Moss 1 13:22:20 0:36:12 0:11:17 0:09:03
31 Per-Jacob Ølstad Fet OL 1 13:27:52 0:36:24 0:11:29 0:09:06
32 Cassie Trewin Tyrving IL 1 12:59:37 0:36:45 0:11:50 0:09:11
33 Marte Balchen IL Koll 1 13:14:07 0:36:54 0:11:59 0:09:13
34 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 1 13:19:53 0:37:34 0:12:39 0:09:23
35 Fredrikstad SK / OK Moss 2 13:48:09 0:37:48 0:12:53 0:09:27
36 Donatas Kontauntas Fredrikstad SK / OK Moss 2 13:52:49 0:37:50 0:12:55 0:09:27
37 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1 13:25:18 0:38:57 0:14:02 0:09:44
38 Tellef Juell Larsen Tyrving IL 2 13:21:49 0:39:20 0:14:25 0:09:50
39 Katrine Finstad Land Tyrving IL 2 13:24:15 0:39:22 0:14:27 0:09:50
40 Nils Bergan Nydalens SK 3 13:18:35 0:39:27 0:14:32 0:09:51
41 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1 13:26:13 0:39:36 0:14:41 0:09:54
42 Johan Lunde IL Koll 2 15:20:42 0:39:42 0:14:47 0:09:55
43 John Otterlei Østmarka OK 1 13:39:05 0:39:46 0:14:51 0:09:56
44 Randi Høilund Fet OL 1 13:30:53 0:39:53 0:14:58 0:09:58
45 Geir Elvhaug Raumar Orientering 1 13:48:01 0:40:33 0:15:38 0:10:08
46 Sverre Graffer Ringerike OL 1 13:24:36 0:40:40 0:15:45 0:10:10
47 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 1 14:03:14 0:41:09 0:16:14 0:10:17
48 Anders Flågen Heming Orientering 1 13:38:01 0:41:42 0:16:47 0:10:25
49 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 1 13:46:34 0:42:39 0:17:44 0:10:39
50 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 1 13:26:34 0:42:43 0:17:48 0:10:40
51 Heidi Vogt Østmarka OK 1 13:39:25 0:43:44 0:18:49 0:10:56
52 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 1 13:39:01 0:44:05 0:19:10 0:11:01
53 Øyvind Thømt Indre Østfold OK / Trøsken IL 1 13:45:37 0:44:11 0:19:16 0:11:02
54 Christian Reusch Heming Orientering 1 13:41:12 0:44:31 0:19:36 0:11:07
55 Johan Mattsson Lillomarka OL 2 13:50:40 0:44:33 0:19:38 0:11:08
56 Ingeborg Kvarme Sturla, IF 1 13:56:02 0:44:52 0:19:57 0:11:13
57 Iselin Sørensen Sturla, IF 1 13:57:54 0:46:02 0:21:07 0:11:30
58 Marit Inngjerdingen Heming Orientering 1 13:38:04 0:46:44 0:21:49 0:11:41
59 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 1 13:24:47 0:46:53 0:21:58 0:11:43
60 Truls Angell Lillomarka OL 2 13:50:51 0:46:53 0:21:58 0:11:43
61 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1 13:26:34 0:47:44 0:22:49 0:11:56
62 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 1 13:34:32 0:48:02 0:23:07 0:12:00
63 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK / Trøsken IL 1 13:45:27 0:48:18 0:23:23 0:12:04
64 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK / Trøsken IL 1 13:45:10 0:48:34 0:23:39 0:12:08
65 Raymond Berntzen Fet OL 1 13:39:38 0:49:07 0:24:12 0:12:16
66 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 1 14:10:29 0:50:10 0:25:15 0:12:32
67 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 1 13:24:00 0:50:22 0:25:27 0:12:35
68 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1 14:02:26 0:50:32 0:25:37 0:12:38
69 Henrik Woldene Fossum IF 1 13:37:02 0:50:44 0:25:49 0:12:41
70 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 1 13:34:10 0:52:11 0:27:16 0:13:02
71 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 1 13:29:02 0:52:30 0:27:35 0:13:07
72 Silje Slungaard Tyrving IL 2 13:34:12 0:53:08 0:28:13 0:13:17
73 Gunnhild Vikhamar Lillomarka OL 2 13:55:12 0:54:48 0:29:53 0:13:42
74 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 2 13:51:47 0:55:01 0:30:06 0:13:45
75 Christopher G Høe Raumar Orientering 1 14:16:14 0:55:53 0:30:58 0:13:58
76 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 2 14:06:20 0:56:40 0:31:45 0:14:10
77 Line Sletner Kongsberg OL / Lillomarka OL 3 14:43:16 0:58:06 0:33:11 0:14:31
78 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 1 14:07:00 1:02:24 0:37:29 0:15:36
79 Øyvind Haug Østmarka OK 2 14:28:12 1:04:18 0:39:23 0:16:04
80 Karen Omland IL Koll 2 15:24:10 1:09:40 0:44:45 0:17:25
81 Silje Carlsen Sturla, IF 1 14:06:22 1:13:08 0:48:13 0:18:17
82 Helena Granberg Østmarka OK 2 14:23:09 1:14:53 0:49:58 0:18:43
83 Elin Brekke Kongsberg OL / Lillomarka OL 3 14:43:26 1:18:59 0:54:04 0:19:44
84 Vibeke Høst Kongsberg OL / Lillomarka OL 3 15:08:33 1:26:09 1:01:14 0:21:32
85 Johan Egil Storsveen IL Koll 2 15:52:08 1:32:44 1:07:49 0:23:11
86 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1 14:45:56 1:57:43 1:32:48 0:29:25
Disk Astrid Bjørnerød Fredrikstad SK / OK Moss 2 13:53:14 0:24:09 NA NA
Disk Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1 13:25:12 0:43:29 NA NA
Disk Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 2 13:48:48 0:47:05 NA NA