Skriv ut Etapperesultater 15-stafetten 2019

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 1 Nydalens SK 1
Ulvestad, Scheele, Bakken Ulseth
3 av 3 11:22:20 0:22:20
0:07:26
0:22:20 0:00:00
2 3 Halden SK 1
Sandvik, Ingham, Hirvonen
3 av 3 11:22:32 0:22:32
0:07:30
0:22:32 0:00:12
3 7 Bækkelagets SK 1
Gløersen, Ulvestad, Gulliksen
3 av 3 11:23:56 0:23:56
0:07:58
0:23:56 0:01:36
4 2 Tyrving IL 1
Blandkjenn, Aebi, Grandal
3 av 3 11:26:50 0:26:50
0:08:56
0:26:50 0:04:30
5 6 Lillomarka OL 1
Blomseth, Kollerud, Langmyren
3 av 3 11:27:20 0:27:20
0:09:06
0:27:20 0:05:00
6 25 Halden SK / Varteig OL 2
Backstrøm, Aarbu, Stokseth
3 av 3 11:28:50 0:28:50
0:09:36
0:28:50 0:06:30
7 12 Nydalens SK 3
Stubberud, Wiklund, Ulseth
3 av 3 11:29:12 0:29:12
0:09:44
0:29:12 0:06:52
8 24 Oppsal Orientering 1
Johansen-Barli, Mosland, Hustvedt
3 av 3 11:31:23 0:31:23
0:10:27
0:31:23 0:09:03
9 4 Nydalens SK 2
Mathisen, Dæhli, Westin
3 av 3 11:31:31 0:31:31
0:10:30
0:31:31 0:09:11
10 14 Ringerike OL 1
Berglund, Grønlund, Viena
3 av 3 11:33:38 0:33:38
0:11:12
0:33:38 0:11:18
11 17 Sturla, IF 1
Kaiser, Rognebakke, Kvarme
3 av 3 11:35:32 0:35:32
0:11:50
0:35:32 0:13:12
12 9 Asker Skiklubb 1
Nyberg, Gravir, Ytterbø
3 av 3 11:35:45 0:35:45
0:11:55
0:35:45 0:13:25
13 11 Ås-NMBU Orientering 1
Vaaje-Kolstad, Winsnes Nordhagen, Stokke
3 av 3 11:36:00 0:36:00
0:12:00
0:36:00 0:13:40
14 13 OK Moss 1
Kristiansen, Wold, Bjørnerød
3 av 3 11:36:16 0:36:16
0:12:05
0:36:16 0:13:56
15 18 Fet OL 1
Helmersen, Helmersen, Mansaas
3 av 3 11:37:47 0:37:47
0:12:35
0:37:47 0:15:27
16 15 Østmarka OK 1
Teigland, Linløkken, Otterlei
3 av 3 11:38:52 0:38:52
0:12:57
0:38:52 0:16:32
17 8 Fossum IF 1
Hagen, Bøe, Berg
3 av 3 11:39:04 0:39:04
0:13:01
0:39:04 0:16:44
18 22 Kolbotn og Skimt OL 1
Rehn, Ytternes, Niklasson
3 av 3 11:39:41 0:39:41
0:13:13
0:39:41 0:17:21
19 21 IL Koll 1
Borg, Sauar, Husebye
3 av 3 11:40:00 0:40:00
0:13:20
0:40:00 0:17:40
20 27 Fredrikstad SK / OK Moss 2
Bjerketvedt, Unnerud, Wold
3 av 3 11:40:18 0:40:18
0:13:26
0:40:18 0:17:58
21 26 IL Koll 2
Oraug-Rygh, Borg, Sauar
3 av 3 11:41:10 0:41:10
0:13:43
0:41:10 0:18:50
22 28 Østmarka OK 2
Sverdrup-Thygeson, Winsvold, Næss
3 av 3 11:42:00 0:42:00
0:14:00
0:42:00 0:19:40
23 5 Heming Orientering 1
Flågen, Øen, Berstad
3 av 3 11:42:29 0:42:29
0:14:09
0:42:29 0:20:09
24 20 Indre Østfold OK / Trøsken IL 1
Holmskau, Pettersen, Bedin
3 av 3 11:43:09 0:43:09
0:14:23
0:43:09 0:20:49
25 16 Raumar Orientering 1
Kinneberg, Rommetvedt, Eik
3 av 3 11:44:20 0:44:20
0:14:46
0:44:20 0:22:00
26 19 OL Tønsberg og omegn 1
Eikeland, Loftesnes, Kaupang
3 av 3 11:45:39 0:45:39
0:15:13
0:45:39 0:23:19
27 30 Kongsberg OL / Lillomarka OL 3
Colquhoun, Unger, Ruste
3 av 3 11:56:17 0:56:17
0:18:45
0:56:17 0:33:57
28 29 Oppsal Orientering 2
Undeberget, Reichenbach
2 av 3 11:36:13 ... ... ...
Disk 10 Tyrving IL 2
Njåstein, Larsen, Berg
3 av 3 11:31:29 0:31:29
0:10:29
0:31:29 NA
Disk 23 Lillomarka OL 2
Rørvik, Grøndahl, Petersen
3 av 3 11:45:26 0:45:26
0:15:08
0:45:26 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *