Skriv ut Etapperesultater 15-stafetten 2019

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 1 Nydalens SK 1
Nordberg
1 av 1 13:07:23 0:21:12
0:05:18
2:07:23 0:00:00
2 3 Halden SK 1
Hellerud
1 av 1 13:13:12 0:24:02
0:06:00
2:13:12 0:05:49
3 7 Bækkelagets SK 1
Breitschädel
1 av 1 13:26:18 0:26:37
0:06:39
2:26:18 0:18:55
4 2 Tyrving IL 1
Holmboe
1 av 1 13:35:05 0:35:28
0:08:52
2:35:05 0:27:42
5 25 Halden SK / Varteig OL 2
Gran
1 av 1 13:48:00 0:41:08
0:10:17
2:48:00 0:40:37
6 11 Ås-NMBU Orientering 1
Bjerva
1 av 1 13:50:41 0:26:41
0:06:40
2:50:41 0:43:18
7 4 Nydalens SK 2
Hole
1 av 1 13:50:55 0:33:37
0:08:24
2:50:55 0:43:32
8 13 OK Moss 1
Roskifte
1 av 1 13:58:26 0:32:47
0:08:11
2:58:26 0:51:03
9 24 Oppsal Orientering 1
Olaussen
1 av 1 14:12:01 0:37:51
0:09:27
3:12:01 1:04:38
10 5 Heming Orientering 1
Øen
1 av 1 14:12:37 0:31:25
0:07:51
3:12:37 1:05:14
11 18 Fet OL 1
Solli
1 av 1 14:15:42 0:36:04
0:09:01
3:15:42 1:08:19
12 15 Østmarka OK 1
Ramberg
1 av 1 14:20:35 0:41:10
0:10:17
3:20:35 1:13:12
13 20 Indre Østfold OK / Trøsken IL 1
Ottesen
1 av 1 14:20:36 0:34:59
0:08:44
3:20:36 1:13:13
14 8 Fossum IF 1
Hagen
1 av 1 14:22:13 0:45:11
0:11:17
3:22:13 1:14:50
15 21 IL Koll 1
Wulfsberg
1 av 1 14:25:50 0:56:48
0:14:12
3:25:50 1:18:27
16 17 Sturla, IF 1
Rognebakke
1 av 1 14:40:07 0:33:45
0:08:26
3:40:07 1:32:44
17 14 Ringerike OL 1
Stræte
1 av 1 14:44:15 0:57:41
0:14:25
3:44:15 1:36:52
18 16 Raumar Orientering 1
Kronberg
1 av 1 14:58:14 0:42:00
0:10:30
3:58:14 1:50:51
19 19 OL Tønsberg og omegn 1
Grovan
1 av 1 14:58:55 0:51:55
0:12:58
3:58:55 1:51:32
20 28 Østmarka OK 2
Woll
1 av 1 15:29:52 1:01:40
0:15:25
4:29:52 2:22:29
* 21 22 Kolbotn og Skimt OL 1
Grønli
1 av 1 15:52:34 1:11:34
0:17:53
4:57:30 2:50:07
* 22 30 Kongsberg OL / Lillomarka OL 3
Woodhouse
1 av 1 15:49:55 1:08:55
0:17:13
5:17:28 3:10:05
Disk 6 Lillomarka OL 1
Blindheim
1 av 1 13:46:19 0:42:02
0:10:30
2:46:19 NA
Disk 12 Nydalens SK 3
Pedersen
1 av 1 13:54:56 0:35:04
0:08:46
2:54:56 NA
Disk 9 Asker Skiklubb 1
Øfsthus
1 av 1 14:01:45 0:35:11
0:08:47
3:01:45 NA
Disk 23 Lillomarka OL 2
Blindheim
1 av 1 15:08:33 1:13:21
0:18:20
4:08:33 NA
Disk 27 Fredrikstad SK / OK Moss 2
Ukjent
1 av 1 15:55:25 2:02:11
0:30:32
4:55:25 NA
Disk 10 Tyrving IL 2
Aebi
1 av 1 14:12:19 0:38:07
0:09:31
3:12:19 NA
Disk 26 IL Koll 2
Borg
1 av 1 15:29:58 0:48:58
0:12:14
5:44:24 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *