Skriv ut Etapperesultater 15-stafetten 2019

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 1 Nydalens SK 1
Hjelseth
1 av 1 13:29:47 0:22:24
0:07:28
2:29:47 0:00:00
2 3 Halden SK 1
Sandvik
1 av 1 13:33:09 0:19:57
0:06:39
2:33:09 0:03:22
3 7 Bækkelagets SK 1
Ingierd
1 av 1 13:53:05 0:26:47
0:08:55
2:53:05 0:23:18
4 2 Tyrving IL 1
Kristiansen
1 av 1 14:05:18 0:30:13
0:10:04
3:05:18 0:35:31
5 25 Halden SK / Varteig OL 2
Mjølnerød
1 av 1 14:20:17 0:32:17
0:10:45
3:20:17 0:50:30
6 4 Nydalens SK 2
Sandberg
1 av 1 14:23:56 0:33:01
0:11:00
3:23:56 0:54:09
7 11 Ås-NMBU Orientering 1
Maalen
1 av 1 14:26:32 0:35:51
0:11:57
3:26:32 0:56:45
8 13 OK Moss 1
Schive
1 av 1 14:35:22 0:36:56
0:12:18
3:35:22 1:05:35
9 5 Heming Orientering 1
Kristensen
1 av 1 14:40:25 0:27:48
0:09:16
3:40:25 1:10:38
10 24 Oppsal Orientering 1
Aamodt
1 av 1 14:42:56 0:30:55
0:10:18
3:42:56 1:13:09
11 8 Fossum IF 1
Holo
1 av 1 14:53:17 0:31:04
0:10:21
3:53:17 1:23:30
12 20 Indre Østfold OK / Trøsken IL 1
Bystrøm
1 av 1 14:56:14 0:35:38
0:11:52
3:56:14 1:26:27
13 15 Østmarka OK 1
Karlsen
1 av 1 14:57:14 0:36:39
0:12:13
3:57:14 1:27:27
14 18 Fet OL 1
Budahl
1 av 1 15:01:02 0:45:20
0:15:06
4:01:02 1:31:15
15 21 IL Koll 1
Bryhni
1 av 1 15:12:11 0:46:21
0:15:27
4:12:11 1:42:24
16 17 Sturla, IF 1
Klausen
1 av 1 15:13:32 0:33:25
0:11:08
4:13:32 1:43:45
* 17 14 Ringerike OL 1
Skovly
1 av 1 15:16:02 0:35:02
0:11:40
4:19:17 1:49:30
* 18 16 Raumar Orientering 1
Rustad
1 av 1 15:12:59 0:31:59
0:10:39
4:30:13 2:00:26
* 19 19 OL Tønsberg og omegn 1
Gløersen
1 av 1 15:19:22 0:38:22
0:12:47
4:37:17 2:07:30
* 20 28 Østmarka OK 2
Hygen
1 av 1 15:31:56 0:50:56
0:16:58
5:20:48 2:51:01
** 21 22 Kolbotn og Skimt OL 1
Gammelsæter
1 av 1 15:15:20 0:34:20
0:11:26
5:31:50 3:02:03
** 22 30 Kongsberg OL / Lillomarka OL 3
Vold
1 av 1 15:20:16 0:39:16
0:13:05
5:56:44 3:26:57
Disk 6 Lillomarka OL 1
Bar-Nathan
1 av 1 14:24:46 0:38:27
0:12:49
3:24:46 NA
Disk 9 Asker Skiklubb 1
Olsen
1 av 1 14:30:12 0:28:27
0:09:29
3:30:12 NA
Disk 12 Nydalens SK 3
Solsrud
1 av 1 14:30:49 0:35:53
0:11:57
3:30:49 NA
Disk 23 Lillomarka OL 2
Lundeby
1 av 1 15:18:47 0:37:47
0:12:35
4:46:20 NA
Disk 27 Fredrikstad SK / OK Moss 2
Jakobsen
1 av 1 15:33:49 0:52:49
0:17:36
5:48:14 NA
Disk 10 Tyrving IL 2
Bjerkreim
1 av 1 14:38:24 0:26:05
0:08:41
3:38:24 NA
Disk 26 IL Koll 2
Myhre
1 av 1 15:47:12 1:06:12
0:22:04
6:50:36 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *