Skriv ut Etapperesultater 15-stafetten 2019

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 1 Nydalens SK 1
Jonsson
1 av 1 14:05:17 0:35:30
0:05:55
3:05:17 0:00:00
2 3 Halden SK 1
Laukkarinen
1 av 1 14:07:33 0:34:24
0:05:44
3:07:33 0:02:16
3 2 Tyrving IL 1
Nørbech
1 av 1 14:37:14 0:31:56
0:05:19
3:37:14 0:31:57
4 7 Bækkelagets SK 1
Storbraten
1 av 1 14:37:24 0:44:19
0:07:23
3:37:24 0:32:07
5 11 Ås-NMBU Orientering 1
Osmoen
1 av 1 15:06:44 0:40:12
0:06:42
4:06:44 1:01:27
6 25 Halden SK / Varteig OL 2
Gerber
1 av 1 15:11:57 0:51:40
0:08:36
4:11:57 1:06:40
7 4 Nydalens SK 2
Espedal
1 av 1 15:14:50 0:50:54
0:08:29
4:14:50 1:09:33
8 13 OK Moss 1
Løken
1 av 1 15:28:55 0:53:33
0:08:55
4:28:55 1:23:38
9 5 Heming Orientering 1
Reusch
1 av 1 15:37:13 0:56:48
0:09:28
4:37:13 1:31:56
* 10 24 Oppsal Orientering 1
Kalleson
1 av 1 15:31:23 0:50:23
0:08:23
4:33:19 1:28:02
* 11 8 Fossum IF 1
Romøren
1 av 1 15:29:24 0:48:24
0:08:04
4:41:41 1:36:24
* 12 20 Indre Østfold OK / Trøsken IL 1
Gjerde
1 av 1 15:28:52 0:47:52
0:07:58
4:44:06 1:38:49
* 13 15 Østmarka OK 1
Helland
1 av 1 15:29:33 0:48:33
0:08:05
4:45:47 1:40:30
* 14 17 Sturla, IF 1
Undeland
1 av 1 15:26:30 0:45:30
0:07:35
4:59:02 1:53:45
* 15 18 Fet OL 1
Moe
1 av 1 15:48:57 1:07:57
0:11:19
5:08:59 2:03:42
* 16 21 IL Koll 1
Hellerud
1 av 1 16:03:15 1:22:15
0:13:42
5:34:26 2:29:09
** 17 14 Ringerike OL 1
Arnevik
1 av 1 15:22:47 0:41:47
0:06:57
5:01:04 1:55:47
** 18 16 Raumar Orientering 1
Skårbø
1 av 1 15:31:25 0:50:25
0:08:24
5:20:38 2:15:21
** 19 19 OL Tønsberg og omegn 1
Island
1 av 1 15:28:42 0:47:42
0:07:57
5:24:59 2:19:42
** 20 28 Østmarka OK 2
Kildahl
1 av 1 15:42:58 1:01:58
0:10:19
6:22:46 3:17:29
*** 21 22 Kolbotn og Skimt OL 1
Gammelsæter
1 av 1 15:36:09 0:55:09
0:09:11
6:26:59 3:21:42
*** 22 30 Kongsberg OL / Lillomarka OL 3
Vold
1 av 1 16:09:01 1:28:01
0:14:40
7:24:45 4:19:28
Disk 6 Lillomarka OL 1
Vold
1 av 1 15:15:35 0:50:49
0:08:28
4:15:35 NA
Disk 12 Nydalens SK 3
Lindseth
1 av 1 15:15:57 0:45:08
0:07:31
4:15:57 NA
Disk 9 Asker Skiklubb 1
Skogedal
1 av 1 15:34:58 1:04:46
0:10:47
4:34:58 NA
Disk 23 Lillomarka OL 2
Bar-Nathan
1 av 1 15:32:00 0:51:00
0:08:30
5:37:20 NA
Disk 27 Fredrikstad SK / OK Moss 2
Fredh
1 av 1 15:39:00 0:58:00
0:09:40
6:46:14 NA
Disk 26 IL Koll 2
Lund
1 av 1 15:42:37 1:01:37
0:10:16
7:52:13 NA
Disk 10 Tyrving IL 2
Helland-Hansen
1 av 1 15:45:00 1:06:36
0:11:06
4:45:00 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *