Skriv ut Etapperesultater 15-stafetten 2019

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 7 Bækkelagets SK 1
Simonin, Speake, Gløersen
3 av 3 12:02:39 0:40:28
0:06:44
1:02:39 0:00:00
2 2 Tyrving IL 1
Solstad, Peterson, Tiltnes
3 av 3 12:04:31 0:42:04
0:07:00
1:04:31 0:01:52
3 3 Halden SK 1
Wassén, Holter, Bäcklund Ekvall
3 av 3 12:04:49 0:42:41
0:07:06
1:04:49 0:02:10
4 1 Nydalens SK 1
Blumenstein, Roth, Vister
3 av 3 12:05:04 0:43:46
0:07:17
1:05:04 0:02:25
5 6 Lillomarka OL 1
Nygård, Oldernes, Gottfridsson
3 av 3 12:09:23 0:45:52
0:07:38
1:09:23 0:06:44
6 25 Halden SK / Varteig OL 2
Sikkeland, Bjørlo, Helgerud
3 av 3 12:13:44 0:51:22
0:08:33
1:13:44 0:11:05
7 24 Oppsal Orientering 1
Rødnes, Olaussen, Reichenbach
3 av 3 12:15:44 0:50:26
0:08:24
1:15:44 0:13:05
8 11 Ås-NMBU Orientering 1
Pedersen, Olhans, Upsal
3 av 3 12:18:21 0:53:30
0:08:55
1:18:21 0:15:42
9 13 OK Moss 1
Olsen, Bjørnerød, Jakobsen
3 av 3 12:18:23 0:56:19
0:09:23
1:18:23 0:15:44
10 21 IL Koll 1
Natvig, Berge, Paulsrud
3 av 3 12:18:48 0:56:43
0:09:27
1:18:48 0:16:09
11 9 Asker Skiklubb 1
Birkelund, Mortensen, Eriksen
3 av 3 12:20:06 0:54:17
0:09:02
1:20:06 0:17:27
12 4 Nydalens SK 2
Rogndokken, Espedal, Bakken
3 av 3 12:20:28 0:54:57
0:09:09
1:20:28 0:17:49
13 12 Nydalens SK 3
Langaas, Ulseth, Rygh
3 av 3 12:21:13 0:53:27
0:08:54
1:21:13 0:18:34
14 14 Ringerike OL 1
Aas Stræte, Berglund, Kihle
3 av 3 12:24:21 0:56:06
0:09:21
1:24:21 0:21:42
15 18 Fet OL 1
Gran, Aas, Lium
3 av 3 12:24:30 0:57:24
0:09:34
1:24:30 0:21:51
16 5 Heming Orientering 1
Brenna, Fremming, Fremming
3 av 3 12:26:30 0:53:19
0:08:53
1:26:30 0:23:51
17 22 Kolbotn og Skimt OL 1
Åsten, Gammelsæter, Harstad
3 av 3 12:29:19 1:04:16
0:10:42
1:29:19 0:26:40
18 8 Fossum IF 1
Blom-Hagen, Strisland, Strisland
3 av 3 12:29:21 1:03:23
0:10:33
1:29:21 0:26:42
19 20 Indre Østfold OK / Trøsken IL 1
Bedin, Blågestad, Gudim
3 av 3 12:29:44 0:58:36
0:09:46
1:29:44 0:27:05
20 15 Østmarka OK 1
Kortner, Grøstad, Thingsrud
3 av 3 12:36:40 1:06:03
0:11:00
1:36:40 0:34:01
21 16 Raumar Orientering 1
Elvhaug, Sletten, Skatvedt
3 av 3 12:42:05 1:07:17
0:11:12
1:42:05 0:39:26
22 19 OL Tønsberg og omegn 1
Mathisen, Gløersen, Gløersen
3 av 3 12:42:49 1:03:01
0:10:30
1:42:49 0:40:10
23 28 Østmarka OK 2
Mjøster, Brevik, Hygen
3 av 3 12:47:41 1:18:49
0:13:08
1:47:41 0:45:02
24 27 Fredrikstad SK / OK Moss 2
Kristiansen, Winblad, Kristiansen
3 av 3 12:48:54 1:16:57
0:12:49
1:48:54 0:46:15
25 17 Sturla, IF 1
Rognebakke, Homme, Wilhelmsen
3 av 3 12:49:38 1:19:30
0:13:15
1:49:38 0:46:59
26 30 Kongsberg OL / Lillomarka OL 3
Lesteberg, Vold, Grand
3 av 3 13:17:14 1:33:37
0:15:36
2:17:14 1:14:35
27 26 IL Koll 2
Lian, Westberg, Aarre
3 av 3 13:46:03 2:23:39
0:23:56
2:46:03 1:43:24
28 29 Oppsal Orientering 2
Aamodt, Kolshus
2 av 3 12:36:54 ... ... ...
Disk 10 Tyrving IL 2
Ruttenborg, Johansson, Molund
3 av 3 12:20:15 0:56:25
0:09:24
1:20:15 NA
Disk 23 Lillomarka OL 2
Liholt, Granly, Fjær
3 av 3 12:42:57 1:05:08
0:10:51
1:42:57 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *