Skriv ut Etapperesultater 15-stafetten 2019

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 1 Nydalens SK 1
Vik, Mjøsund, Wiklund
3 av 3 12:21:16 0:23:20
0:09:20
1:21:16 0:00:00
2 3 Halden SK 1
Wingstedt, Bronebakk, Svendsby
3 av 3 12:23:15 0:25:15
0:10:06
1:23:15 0:01:59
3 2 Tyrving IL 1
Helland-Hansen, Feiring, Bjanes
3 av 3 12:24:41 0:21:56
0:08:46
1:24:41 0:03:25
4 7 Bækkelagets SK 1
Ingierd, Øderud, Hoksrud
3 av 3 12:30:31 0:29:57
0:11:58
1:30:31 0:09:15
5 6 Lillomarka OL 1
Oldernes, Hallan, Fossgard
3 av 3 12:32:56 0:23:51
0:09:32
1:32:56 0:11:40
6 25 Halden SK / Varteig OL 2
Gran, Nordbrøden, Wingstedt
3 av 3 12:33:36 0:23:21
0:09:20
1:33:36 0:12:20
7 21 IL Koll 1
Myklebust, Hicken, Salvesen-Lunde
3 av 3 12:39:27 0:28:31
0:11:24
1:39:27 0:18:11
8 11 Ås-NMBU Orientering 1
Winsnes, Nordhagen, Nilsen
3 av 3 12:40:52 0:29:31
0:11:48
1:40:52 0:19:36
9 24 Oppsal Orientering 1
Bøhlerengen, Kalleson, Lurås
3 av 3 12:42:19 0:33:14
0:13:17
1:42:19 0:21:03
10 12 Nydalens SK 3
Espedal, Sommerhein, Aarseth
3 av 3 12:46:14 0:27:32
0:11:00
1:46:14 0:24:58
11 9 Asker Skiklubb 1
Birkelund, Skogedal, Nyberg
3 av 3 12:46:37 0:28:03
0:11:13
1:46:37 0:25:21
12 4 Nydalens SK 2
Scheele, Mjøsund, Wiklund
3 av 3 12:46:45 0:27:53
0:11:09
1:46:45 0:25:29
13 13 OK Moss 1
Roskifte, Jakobsen, Ladim
3 av 3 12:51:04 0:38:00
0:15:12
1:51:04 0:29:48
14 8 Fossum IF 1
Blom-Hagen, Berg, Nordenström
3 av 3 12:51:12 0:32:27
0:12:58
1:51:12 0:29:56
15 18 Fet OL 1
Lorentsen, Eriksen Blom, Berntzen
3 av 3 12:51:28 0:32:01
0:12:48
1:51:28 0:30:12
16 5 Heming Orientering 1
Berstad, Reusch, Flågen
3 av 3 12:56:41 0:32:46
0:13:06
1:56:41 0:35:25
17 22 Kolbotn og Skimt OL 1
Niklasson, Rehn, Megard Grønli
3 av 3 12:58:12 0:33:37
0:13:26
1:58:12 0:36:56
18 15 Østmarka OK 1
Nor-Woll, Tellesbø, Hygen
3 av 3 12:59:19 0:39:25
0:15:46
1:59:19 0:38:03
19 20 Indre Østfold OK / Trøsken IL 1
Holmskau, Gudim, Sørum
3 av 3 13:01:26 0:32:34
0:13:01
2:01:26 0:40:10
20 14 Ringerike OL 1
Berglund, Berglund, Gundersen
3 av 3 13:03:55 0:45:05
0:18:02
2:03:55 0:42:39
21 17 Sturla, IF 1
Undeland, Kvarme, Kaiser
3 av 3 13:11:52 0:42:41
0:17:04
2:11:52 0:50:36
22 16 Raumar Orientering 1
Sørberg, Skårbø, Andersen Maribo
3 av 3 13:20:21 0:43:39
0:17:27
2:20:21 0:59:05
23 19 OL Tønsberg og omegn 1
Bue, Bue, Bue
3 av 3 13:22:05 0:51:47
0:20:42
2:22:05 1:00:49
24 28 Østmarka OK 2
Haug, Herredsvela, Sandernes
3 av 3 13:23:54 0:47:07
0:18:50
2:23:54 1:02:38
25 27 Fredrikstad SK / OK Moss 2
Løken, Wetterhus, Wold
3 av 3 13:29:05 1:11:12
0:28:28
2:29:05 1:07:49
26 30 Kongsberg OL / Lillomarka OL 3
Bar-Nathan, Lesteberg, Bogason
3 av 3 13:45:10 0:57:08
0:22:51
2:45:10 1:23:54
27 29 Oppsal Orientering 2
Hvenekilde, Aubert
2 av 3 13:01:43 ... ... ...
Disk 23 Lillomarka OL 2
Blindheim, Eastwood, Woodhouse
3 av 3 13:06:07 0:29:19
0:11:43
2:06:07 NA
Disk 10 Tyrving IL 2
Larsen, Solbakken, Larsson
3 av 3 12:44:53 0:34:30
0:13:48
1:44:53 NA
Disk 26 IL Koll 2
Girma, Eidsaa, Eidsaa
3 av 3 14:44:18 2:17:13
0:54:53
3:44:18 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *