Skriv ut Etapperesultater 15-stafetten 2019

Startnr. Navn Vekslet Tidspunkt Etappetid Totaltid Diff.
1 1 Nydalens SK 1
Jahren, Mjøsund, Nordberg
3 av 3 12:46:11 0:29:51
0:07:27
1:46:11 0:00:00
2 3 Halden SK 1
Steiwer, Bjørgul, Wingstedt
3 av 3 12:49:10 0:33:51
0:08:27
1:49:10 0:02:59
3 2 Tyrving IL 1
Slungaard, Grotnes, Trewin
3 av 3 12:59:37 0:36:45
0:09:11
1:59:37 0:13:26
4 7 Bækkelagets SK 1
Eide, Brochmann, Hagman
3 av 3 12:59:41 0:38:38
0:09:39
1:59:41 0:13:30
5 6 Lillomarka OL 1
Benjaminsen, Eastwood, Dybdahl
3 av 3 13:04:17 0:35:16
0:08:49
2:04:17 0:18:06
6 25 Halden SK / Varteig OL 2
Stokseth, Olaussen, Brenås
3 av 3 13:06:52 0:36:22
0:09:05
2:06:52 0:20:41
7 4 Nydalens SK 2
Meløysund, Bergan, Aalde
3 av 3 13:17:18 0:38:21
0:09:35
2:17:18 0:31:07
8 12 Nydalens SK 3
Jonsson, Berg, Bergan
3 av 3 13:19:52 0:40:44
0:10:11
2:19:52 0:33:41
9 11 Ås-NMBU Orientering 1
Vaaje-Kolstad, Danevad, Tenge
3 av 3 13:24:00 0:50:22
0:12:35
2:24:00 0:37:49
10 13 OK Moss 1
Snilsberg, Ladim, Koren
3 av 3 13:25:39 0:42:52
0:10:43
2:25:39 0:39:28
11 21 IL Koll 1
Lium, Balchen, Markset
3 av 3 13:29:02 0:52:30
0:13:07
2:29:02 0:42:51
12 24 Oppsal Orientering 1
Veggan, Gjedebo, Ånensen
3 av 3 13:34:10 0:56:16
0:14:04
2:34:10 0:47:59
13 8 Fossum IF 1
Holo, Woldene, Skotte
3 av 3 13:37:02 0:50:44
0:12:41
2:37:02 0:50:51
14 15 Østmarka OK 1
Otterlei, Hygen, Vogt
3 av 3 13:39:25 0:52:55
0:13:13
2:39:25 0:53:14
15 18 Fet OL 1
Berntzen, Høilund, Ølstad
3 av 3 13:39:38 0:49:07
0:12:16
2:39:38 0:53:27
16 5 Heming Orientering 1
Inngjerdingen, Reusch, Flågen
3 av 3 13:41:12 0:49:52
0:12:28
2:41:12 0:55:01
17 20 Indre Østfold OK / Trøsken IL 1
Thømt, Nielsen, Bedin
3 av 3 13:45:37 0:49:01
0:12:15
2:45:37 0:59:26
18 14 Ringerike OL 1
Jensen, Graffer, Bjørkli
3 av 3 13:46:34 1:02:43
0:15:40
2:46:34 1:00:23
19 17 Sturla, IF 1
Carlsen, Sørensen, Kvarme
3 av 3 14:06:22 1:13:08
0:18:17
3:06:22 1:20:11
20 19 OL Tønsberg og omegn 1
Mathisen, Hjelseth, Eikeland
3 av 3 14:07:00 1:02:24
0:15:36
3:07:00 1:20:49
21 16 Raumar Orientering 1
Rapp, Elvhaug, Høe
3 av 3 14:16:14 1:08:46
0:17:11
3:16:14 1:30:03
22 28 Østmarka OK 2
Haug, Herredsvela, Granberg
3 av 3 14:28:12 1:19:56
0:19:59
3:28:12 1:42:01
23 22 Kolbotn og Skimt OL 1
Andresen, Bjørkelo, Ytternes
3 av 3 14:45:56 1:57:43
0:29:25
3:45:56 1:59:45
24 30 Kongsberg OL / Lillomarka OL 3
Høst, Sletner, Brekke
3 av 3 15:08:33 1:44:06
0:26:01
4:08:33 2:22:22
Disk 9 Asker Skiklubb 1
Nyhaug, Linnebo, Aas
3 av 3 13:26:34 0:47:44
0:11:56
2:26:34 NA
Disk 27 Fredrikstad SK / OK Moss 2
Kontauntas, Bjørnerød, Ukjent
3 av 3 13:53:14 0:42:53
0:10:43
2:53:14 NA
Disk 23 Lillomarka OL 2
Angell, Mattsson, Vikhamar
3 av 3 13:55:12 0:54:48
0:13:42
2:55:12 NA
Disk 29 Oppsal Orientering 2
Undeberget, Bøhlerengen
2 av 3 13:51:47 ... ... ...
Disk 10 Tyrving IL 2
Larsen, Slungaard, Land
3 av 3 13:34:12 0:53:08
0:13:17
2:34:12 NA
Disk 26 IL Koll 2
Omland, Storsveen, Lunde
3 av 3 15:52:08 1:37:38
0:24:24
4:55:26 NA

Antall løpere på fellestart er markert med *